Okamžitý výkup nemovitostí

peníze ihned a bez čekání

Výkup vám nabídne rychlý, bezstarostný a diskrétní prodej nemovitosti. Vše bez prohlídek u vás doma a prezentace vaší domácnosti na internetu. K úspěšnému a rychlému prodeji vaší nemovitosti stačí pouze jedna naše návštěva! Pokud budete s cenovou nabídkou souhlasit, máte ihned prodáno.

Proč přemýšlet o výkupu bytu a domu

Hlavním benefitem okamžitého výkupu domu nebo bytu za hotové není jenom rychlost vyplacení finančních prostředků, ale také výše, kterou vám za vaši nemovitost nabídneme. A jaké další výhody vám výkup nabídne?

S výkupem získáte více financí teď, než třeba za rok.

Více financí teď, než později

Stagnace realitního trhu snižuje pokles cen nemovitostí. S výkupem můžete získat více financí než s klasickým prodejem třeba za rok.
Okamžitý prodej nemovitosti, peníze máte i do 2 pracovních dnů na účtu.

Rychlost prodeje

Vše probíhá velmi rychle bez zbytečného papírování. Finanční prostředky vyplácíme na účet, který je uveden v kupní smlouvě v co nejkratším možném termínu.
Vykoupíme od vás i zadlužené nemovitosti s dluhy a exekucemi.

Nemovitosti v exekuci

Vykupujeme i zadlužené a těžko řešitelné nemovitosti s hypotékou, exekucí, nařízenou dražbou nebo jinou právní vadou na celém území ČR.
S výkupem neplatíte provizi realitce a ušetříte statisíce korun.

S výkupen ušetříte statisíce

Nejsme realitka! Realitní a právní služby máte zdarma, včetně odhadu nemovitosti. Neplatíte provize v řádech statisíců korun!

Chcete rychle prodat nemovitost?

Nabídneme vám okamžitý výkup bytu či domu za nejvyšší možnou cenu.
Napište nám, my se vám co nejdříve ozveme.

Když hypotéky netáhnou,
je tu okamžitý výkup nemovitostí

Rok 2022 byl ve znamení výrazného ochlazení hypotečního a realitního trhu. Vysoká inflace, extrémní nárůst úrokových sazeb ve spojení s regulačními opatřeními ČNB vedly ke zpomalení trhu s bydlením. Poptávka po hypotečních úvěrech poklesla loni o 60 % ve srovnání s rokem 2021. Podobný trend se očekává i v roce 2023!

Přestože domy a byty napříč republikou zlevňují o stovky tisíc i miliony korun, nákup brzdí nedostupné hypotéky. Pro řadu lidí je nové bydlení již nedostupné, a pro ty, kteří by hypotéku zvládli splácet, jsou úrokové sazby okolo 6 % odrazující.

Prodej nemovitostí klasickým způsobem stagnuje, dává ale zelenou okamžitému výkupu, který je na vzestupu! Výkup nemovitostí se stává i letos naprostou běžnou součástí rychlého a úspěšného prodeje nemovitosti.

Kdy uvažovat
o výkupu domu a bytu?

Když potřebujete řešit finanční problémy

Výkup nemovitostí může být vytouženou záchranou, když se chcete zbavit dluhů po splatnosti, exekucí nebo již nařízené dražby.

Když potřebujete finance na podnikání

Jste podnikatel a chcete prodat nemovitost, abyste získal finance na rozjezd svého podnikatelského projektu? Právě pro vás máme připraven zpětný výkup, který je alternativou zpětného leasingu. Nemovitost prodáte, nadále užíváte a následně znovu koupíte.

Když potřebujete peníze na nové bydlení

Kupujete nové bydlení a potřebujete zaplatit zálohu na nové bydlení? Nechcete čekat dlouhé měsíce na kupce a vyřízení jeho hypotéky? Řešením je výkup domu či bytu.

Se službou trvalý nájem, můžete po výkupu nemovitosti zůstat nadále bydlet v nájmu! Nemovitost prodáte a bydlíte nadále s možností zpětného odkupu do vašeho vlastnictví.

Okamžitý výkup nemovitostí za hotové

Výhody a nevýhody výkupu

Bude výkup nemovitosti pro mě výhodný? Tuto otázku si položí asi každý, kdo uvažuje o prodeji své nemovitosti. Prodat byt nebo dům pomocí výkupu nemovitostí má své výhody i nevýhody.

Nevýhody výkupu

  • Nižší výkupní cena, která se pohybuje obvykle okolo 75 % aktuální tržní ceny nemovitosti. Nižší cena výkupu je kompenzována výhodami viz níže.

Výhody výkupu

  • Neplatíte provizi, která se pohybuje obvykle ve výši 5 % z prodejní ceny nemovitosti + DPH za prodej nemovitosti realitní kanceláři. Ušetříte i statisíce korun!
  • Nemusíte čekat měsíce na kupce a na vyřízení jeho hypotečního úvěru.
  • Situace na hypotečním trhu zůstane složitá i v roce 2023. Hypotéky jsou drahé, nemovitosti se neprodávají a ceny nemovitostí pozvolna klesají. S výkupem můžete získat více financí než s klasickým prodejem třeba za rok.
  • Neplatíte náklady za váš čas, za propagaci na internetu a za právní servis.
Výkup nemovitostí, ihned bez čekání na kupce

Okamžitý výkup nemovitostí?

Peníze máte ihned bez čekání na kupce a placení provize realitce.

Časté dotazy

Co vás nejvíce u výkupu zaujímá

Jaké výhody má výkup nemovitostí?

S výkupem máte peníze již do 48 hodin. U klasického prodeje v roce 2023 to může trvat i jeden rok! S výkupem nemusíte platit provizi realitce, která je obvykle ve výši 5 % z prodejní ceny. Ušetříte statisíce korun. Prodat rychle a bez problému můžete i zatíženou nemovitost s exekucí, hypotékou nebo již nařízenou dražbou.

Mám na nemovitosti exekuci, vadí to?

Ne, nevadí. Specializujeme se na výkup zadlužených nemovitostí zatížených hypotékou, exekucí, dražbou nebo jinou právní vadou.

Mohu po prodeji zůstat nadále v nemovitosti bydlet?

Ano. Nabízíme možnost zpětného výkupu. Po prodeji domu nebo bytu můžete nemovitost nadále užívat ve formě nájmu. Je to obdoba zpětného leasingu nemovitostí s možností zpětného odkoupení do vašeho vlastnictví.

Budu platit nějaké poplatky?

Rozhodně NE! Všechny náklady spojené s prodejem nemovitosti hradíme za vás. S výkupem ušetříte i statisíce korun na provizi RK. Obvyklá provize Realitní kanceláře je ve výši 5 % z ceny nemovitosti + DPH.